איפה כדאי לקנות דירה להשקעה בירושלים

בית

"דירות שנקנות להשקעה הן לא משהו חדש. רבים מעדיפים לשים את כספם על נדל""ן, מכיוון שזהו אפיק השקעה יציב הרבה יותר מכל אופציה אחרת. נדל""ן נחשב לכזה שנע באיטיות וכבר לא מעט שנים מחירי הנדל""ן רק עולים, ויחסית לבורסה ולאופציות השקעה אחרות, הוא נחשב להכי בטוח. מכיוון שהוא כזה, גם הבנקים מאפשרים לקבל מימון לנדל""ן להשקעה די בקלות. התנאים הם תנאים טובים וזה קורה כי הביטחון של הבנקים הוא גבוה, מה שרק הוא יכול לבדו להעיד על הכדאיות והיציבות.

למה להשקיע דווקא בירושלים?

בישראל יש ערים בהם יש יותר ביקוש להשקעה בנדל""ן ואחת מהן היא ירושלים. ירושלים, העיר שחוברה לה יחדיו היא אחת הערים המפורסמות בעולם, עיר שרק הולכת ומתפתחת והיא מקבלת אליה את בני שלוש הדתות. בירושלים נבנים עוד ועוד פרויקטים איכותיים, פרויקטים של דירות עם מספר חדרים משתנה, ומחירי הדירות הללו רק עולים ועולים וזו הסיבה העיקרית שכדאי להשקיע בנדל""ן בעיר.

עוד סיבה חשובה ששייכת לשנים האחרונות ולעידן האינטרנט – airbnb. ירושלים היא השנייה בביקוש שלה בישראל לדירות Airbnb, מה שאומר שסביר מאוד להניח שאם תרכשו דירה למטרה הזו היא לא תעמוד ריקה כמעט בכלל.

דברים חשובים ברכישת דירה להשקעה בירושלים

אם אתם מחפשים דירה להשקעה בירושלים, יש כמה דברים שאתם צריכים לקחת בחשבון לפני. הדבר הראשון הוא המרחק מהנכס. דירה מושכרת היא דירה שכדאי מידי פעם לבקר בה, דירה שלפעמים צריכה תיקונים וטיפולים ובגלל זה כדאי לגור במרחק סביר ממנה. בנוסף, כדאי גם לשים לב לאוכלוסייה המתגוררת באזור בו רוכשים את הדירה להשקעה, מכיוון שיש אוכלוסיות שההתנהלות מולן מורכבת יותר מאשר אוכלוסיות אחרות. אך הפרמטר החשוב ביותר בדירה להשקעה הוא חישוב נכון של פוטנציאל הרווח, ואם אתם לא יודעים לנתח ולהעריך לבד כדאי שתעזרו באיש מקצוע בתחום.

השקעה באזור שדרות היובל

פרויקט שדרות היובל הוא פרויקט שנמצא בתוך שכונת קריית היובל, שכונה שנמצאת בדרום מערב ירושלים ומונה כ-23,000 תושבים. בשכונה יש מגוון רחב של אוכלוסייה –מסורתיים, דתיים לאומיים וחילונים, שכונה בה יש מוסדות חינוך איכותיים, מרכזים קהילתיים וגנים ציבוריים. פרויקט שדרות היובל הוא פרויקט ברחוב טהון המתחדש, פרויקט שמיועד לזוגות צעירים, למבוגרים ולמשפחות והוא מביא עימו שגשוג לחיי הקהילה במקום ולתנופת התחדשות. קריית יובל סבלה שנים רבות מחוסר של בנייני מגורים ומבני מסחר אך בשנים האחרונות היא עוברת מהפך, מהפך שישנה את כל האזור ולמשקיעים זה אומר דבר אחד – מחירי הדירות באזור ככל הנראה יעלו בצורה דרמטית, מה שאומר שזה בדיוק הזמן להשקיע באזור למי שמחפש דירה להשקעה. כבר עכשיו ניתן לראות עלייה במחירים אך ככל שיעבור הזמן המחירים עוד יאמירו בצורה משמעותית.

צרו קשר

תודה שפנית, נציגנו יצרו איתך קשר בהקדם