למה כדאי לרכוש דירה חדשה בקריית היובל בירושלים?

זוג מקבל מפתח לדירה חדשה בקריית היובל בירושלים

"ירושלים היא העיר המיוחדת ביותר בישראל ואחת המיוחדות בעולם, את זה יגידו ישראלים רבים ומיליוני תיירים שמגיעים אל העיר מכל קצוות תבל בכל שנה. ואכן, יש משהו מיוחד בירושלים, משהו מקודש ועם אווירה ייחודית. ירושלים היא עיר עם אויר שונה, עם אנשים בשלל צבעים וגוונים וכמובן עם נוף נהדר. אם אתם מעוניינים לקנות דירה חדשה בירושלים אתם כבר בכיוון הנכון, אך העיר מציעה שכונות רבות לבנות או לקנות בהן ואחת השכונות המומלצות ביותר לרכישת דירה חדשה היא קריית היובל. למה? הנה כמה סיבות שבטח ישכנעו אתכם, סיבות שיגרמו לכם לשקול ברצינות את האופציה הזו.

בגלל המיקום שלה

קריית היובל היא שכונה שנמצאת במיקום מצוין. היא נמצאת 810 מטרים מעל גובה פני הים והיא שוכנת בדרום מערבה של העיר, מה שאומר שהיא אחת השכונות הגבוהות ביותר בה. זה אומר נוף נהדר, אויר הרים אמיתי ותחושה מרוממת. שכונת קריית היובל ממוקמת מדרום לשכונת בית וגן, ממערב למלחה, לשכונת רמת שרת, רמת דניה וגם לבית וגן. מהכיוון המזרחי, היא ממזרח לשכונת עין כרם לקריית מנחם ולעיר גנים. אין ספק שהיא במיקום נהדר מבחינת מה שמסביבה וגם הגישה אל השכונות הללו היא גישה נוחה ומהירה.

אוכלוסייה מגוונת

יש רבים שמחפשים אוכלוסייה הומוגנית, אוכלוסייה חד גונית בכל הקשור לתרבות ולדת. אך אחד הדברים המיוחדים של שכונת קריית היובל הוא הגיוון שבה, הצבעים השונים בה והאנשים כל מיני מעמדות. ניתן לראות הבדלים בין רחובות שנוגעים למצב סוציואקונומי כך שמי שלא מחפש דווקא את היוקרה או את הצד השני ימצא בקריית היובל את הכול. גם מבחינה דתית, השכונה מוגדרת הן כשכונה חילונית והן כשכונה מסורתית ויש בה הכל. קריית היובל היא פסיפס נרחב של דתיים וחילוניים מכל קצוות הקשת ומה שמיוחד בזה הוא שכולם יודעים לחיות עם כולם באין מפריע.

מרכזים קהילתיים

מי שמחפש את חיי הקהילה ובעיקר מי שיש לו ילדים והוא דואג להם, שכונת קריית היובל היא בשבילו. יש בה מספר מרכזים קהילתיים המאוגדים תחת המנהל הקהילתי ""יובלים"", ויש בה מתנ""ס גדול עם שירותי תרבות וחברה, יש בה גני ילדים מטעם המנהל הקהילתי, מרכזי ספורט מתקדמים, מועדון גמלאים, בתי ספר יסודיים ותיכוניים איכותיים וביניהם בית הספר למדעים ואמנויות, תיכון בויאר ואחרים. בשכונה פועלות תנועות נוער המשתייכות לזרמים שונים וביניהן: הנוער העובד והלומד, השומר הצעיר, בני עקיבא ואחרים.
אין ספק שירושלים היא ""ה""עיר לגור בה, העיר לקנות בה בית ולהשתקע. אך מכל שכונות העיר, אחת המומלצות ביורת למגורים היא שכונת קריית היובל, שכונה מגוונת עם מרקם חיים מיוחד, שכונה בה יש את כל מה שצריך בשביל לקיים שגרת חיים תקינה, שכונה שהולכת והופכת לפופולארית יותר ויותר.

צרו קשר

תודה שפנית, נציגנו יצרו איתך קשר בהקדם